Całkiem nowe miejsce na mapie Poznania. Dlaczego “całkiem” ? Pomimo wielu sklepów BIO i EKO to jednak ten przedstawia pewien styl życia, który wielkimi krokami wchodzi do Polski. Dokładnie jest to “zero waste” – jeżeli chcecie wiedzieć na czym to polega, zapraszam na bloga o TU. A wracając do samego sklepu…

BIOrę, sklep na ulicy Kościelnej 15 w Poznaniu.

Znajdziemy go na rogu.  Mały sklepik, ale wygląda dosyć uroczo. Pierwsze w oczy rzucają nam się słoje pełne makaronów, kasz i mąk.

Wnętrze sklepu BIOrę w Poznaniu

Co tam znajdziemy dokładnie? Ja jestem zachwycona makaronami: ryżowym, jaglanym, z ciecierzycy czy nawet z zielonego groszku. Dostępne są równego rodzaju cukry i słodziki. Przeróżne mąki czy kasze i owoce. Aktualnie panuje moda na zdrowe jedzenie, na bycie vege, więc ten sklep idealnie wpasował się w takie style życia.

Oprócz ekologicznej żywności na wagę możecie tam kupić ekologiczne kosmetyki. Mnie one bardzo zaskakują, ale podobno możliwe jest wszystko 🙂 Jeżeli jesteście zainteresowani mydłem wegańskim czy dezodorantem w proszku, to miejsce jest idealne dla Was.

Warto tam iść z czystej ciekawości.

 

BIOrę

Kościelna 15, Poznań
7.5

Wystrój

8.0/10

Cena

6.9/10

Obsługa

7.6/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zamknij
panorama Poznania