Kolejna wypożyczalnia? Rowery, samochody, skutery, hulajnogi? Co chwilę widzimy jakiś nowe urządzenie na ulicach Poznania. Jednak zauważcie, że mimo dosyć wysokich cen za wypożyczenie, jest wiele chętnych to przejazdów. I oto już za kilka dni, a może jak czytasz ten artykuł już są? Pojawią się nowe, miętowe, stylowe skutery! Chcecie dowiedzieć się ile to kosztuje, jak się za to zabrać? To czytajcie dalej! 🙂

Skutery na minuty w Poznaniu. Poznaj nową aplikację EcoShare.

EcoShare w PoznaniuTa firma swoją działalność rozpoczęła w Trójmieście, a największe zainteresowanie było w Gdańsku. W tym sezonie będziemy mogli powozić się tymi skuterami z Poznaniu i Szczecinie, tak poinformowano nas na mediach społecznościowych marki. Więc zaczynając od początku, aby wypożyczyć skuter należy pobrać na swojego smartfona aplikację. Oczywiście jest ona dostępna zarówno na Android jak iOS. Aplikację znajdziemy pod nawą EcoShare. Następnie zakładamy konto na swój adres email i potwierdzamy je. Zalecam założenie konta wcześniej, niż przed samym przejazdem, gdyż należy wypełnić trochę danych osobowych, a nie jesteśmy cierpliwym narodem i trochę niezręcznie stać przy skuterze i się denerwować. Co ważne! Aby móc zacząć jeździć na skuterze, potrzebujemy prawa jazdy, którego zdjęcie jest wymagane w aplikacji wraz z numerem i kategorią uprawnień. Przy takiej pojemności, jaką posiada skuter, spokojnie możemy korzystać z nich mając kategorię B na swoim Prawie Jazdy. Kiedy to wszystko zostanie wpisane, możemy poszukać wolnego pojazdu na mapce miasta.  Kiedy zobaczysz go na mapie, spokojnie nie musisz do niego biec, możesz go bezpłatnie zarezerwować i od tego momentu masz 15 minut, aby do niego dotrzeć. Więc spokojnie.. nikt go nie zabierze 🙂

Skutery EcoShare – wypożyczalnia retro skuterów. Jak wypożyczyć pojazd?

Skutery tej firmy zobaczymy z daleka. Większość z nich ma charakterystyczny miętowy kolor, a dodatkowo ich budowa wyróżnia na tle innych pojazdów. Są to skutery o budowie w stylu retro, który ostatnio stał się bardzo modny. Pojazd ma duże siedzisko, na którym spokojnie zmieszczą się dwie osoby. Dodatkowo w kufrze za plecami pasażera znajdują się kaski, a sam kufer sprawdza się idealnie jako oparcie i zabezpieczenie podróżujących.  Same kaski wyposażone są w szybki ochronne, pasują na każdą głowę, a dodatkowo w kufrze znajdziemy jednorazowe woreczki ochronne. Co do prowadzenia skutera, jeszcze nie możemy powiedzieć nic na ten temat, ale damy znać po pierwszej przejażdżce tym urządzeniem.

Jak wypożyczyć skuter w aplikacji Ecoshare

Cennik EcoShare.

Aplikacja daje nam możliwość doładowania swojego konta, lub podpięcie karty kredytowej, z której zostanie pobrana kwota automatycznie. Nie jest pobierana żadna opłata za rezerwację pojazdu, jak również za wypożyczenie.

Cennik aplikacji Ecoshare

Dodatkowo założyciele przyznają 15% zniżki na przejazdy dla STUDENTÓW! Wystarczy zrobić zdjęcie legitymacji i wgrać na swoim koncie w aplikacji.

Jak zobaczycie na mieście te skutery to dajcie znać! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zamknij
panorama Poznania