Mela Koteluk w Poznaniu

Jesienna trasa koncertowa Meli Koteluk będzie miała również przystanek w Poznaniu. Artystka występuje w różnych miejscach w Polsce, prezentując swój repertuar z ostatniej płyty: “Migawka”.

“Migawka” – nowa płyta Meli Koteluk

“Migawka” to trzecia płyta tej wokalistki. Swoją premierę miała jesienią 2018 roku. Na płycie widnieje jedenaście kawałków, które mają za zadanie dodanie nam lekkości, oddechu w natłoku spływających bodźców każdego dnia.

„Migawka” to organiczny album – dający oddech wtedy, gdy jesteśmy przebodźcowani nadmiarem informacji spływających do nas każdego dnia i co do których nie mamy pewności, że są w ogóle prawdziwe. Ten album, także poprzez tematy, jakie na nim poruszam i z którymi zmierzyłam się po swojemu, jest na pewno bardziej świadomy – mówi Mela Koteluk.

Artystka porusza trzy ważne tematy życia codziennego czyli miłość, wolność i śmierć. Wszystkie teksty piosenek napisane są przez samą Melę. Muzyka tworzona jest przez cały zespół, wszystkie utwory zostały nagrane na poziomie 432 herców. To częstotliwość charakterystyczna dla dźwięków natury – szumu drzew i fal, śpiewu ptaków.

Mela Koteluk w Poznaniu. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert?

Mela Koteluk to kultowa artystka w dziedzinie pop alternatywny, w której otrzymała nagrodę Fryderyka 2019. Jest znaną artystką a na jej koncerty przychodzą tłumy fanów, którzy znają teksty piosenek na pamięć.

W Poznaniu Mela pojawi się 12 grudnia 2019 roku. Koncert odbędzie się w Klubie Tama o godz. 20:00.

Bilety do kupienia są na stronie Bilety24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zamknij
panorama Poznania