Akcja Nakarm psa z OLX

Kolejny rok i kolejna akcja godna pochwały!
To już dwunasty raz serwis sprzedażowy Olx.pl organizuje takie wydarzenie. Jak to działa, kiedy trwa i przede wszystkim, kto może wziąć udział? Już teraz mogę powiedzieć, że każdy może wziąć udział, kto chce pomóc!

Nakram psa z OLX 2019! Kiedy trwa?

W roku 2019 pomaganie trwa od 9 grudnia do 18 grudnia. Właśnie w tym czasie pewnie wiele razy to zobaczysz na Facebooku czy Instagramie u swoich znajomych. Tak jak wspomniałam, pomóc może każdy, wystarczy wykorzystać do tego swój smartfon. To bardzo prosty krok, a możesz uszczęśliwić, nakarmić, zaopiekować się bezbronnym stworzeniem. W tej edycji nakarmione zostaną zwierzaki ze schronisk z Konina i Raciborza. Dodatkowo możesz przygarnąć takiego psiaka, po bezpośrednim kontakcie ze schroniskiem.

Jak działa akcja? W jaki sposób karmimy psy w schronisku?

Może brzmi to dziwnie, jak można nakarmić psa przez telefon?
Otóż, po zakończeniu akcji Organizator dostarczy 20 kg suchej karmy dla czworonoga, któremu będziemy chcieli pomóc.
Aby wziąć udział w akcji, musisz mieć dostępną aplikację OLX na swoim telefonie. Jeżeli jeszcze jej nie masz, pobierz. Aplikacja jest dostępna zarówno na smartfon z Androidem oraz iOS.

  • Wejdź w aplikację OLX na swoim telefonie.
  • Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
  • Po lewej stronie znajdziesz ikonę
  • Teraz wystarczy nacisnąć “NAKARM!

W tym momencie wyświetla Ci się lista psów, które możesz nakarmić. Każdego dnia możesz wybrać tylko jednego psa, któremu podarujesz “procenty” na kości.
Aby piesek otrzymał 20 kg karmy od Organizatora musi mieć zapełnioną całą kość, a jest to 5000 głosów.

Pomóż i nakarm psa!

Nic Ciebie to nie kosztuje, więc warto uczestniczyć w takich akcjach. Dodatkowo można udostępnić tę akcję na swoim profilu w mediach społecznościowych, a nawet możesz dorzucić do swojego zdjęcia profilowego nakładkę, która pokaże, że wspierasz takie wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zamknij
panorama Poznania