Polska Noc Kabaretowa w Poznaniu

Jak tam z Waszym poczuciem humoru?

Bartek mówi, że u mnie z tym słabo, ale śmiać się lubię! Będzie do tego dobra okazja bo już wkrótce odbędzie się.. Uwaga!

Polska Noc Kabaretowa w Poznaniu!

Dokładnie 21 października na poznańskiej Arenie rozbrzmieć będą śmiechy widzów. Organizatorzy wspominają, że pojawią się premierowe skecze, całkowicie nowy program i oczywiście świetny skład artystów.

Kogo możemy się spodziewać?

Całą imprezę po raz pierwszy poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju. A widzowie będą mogli bawić się również z Ireneuszem  Krosnym, Marcinem Dańcem , Kabaretem Nowaki, Kabaretem Skeczów Męczących oraz Igorem Kwiatkowskim.

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku, czyli TUTAJ.

Bilety na Polską Noc Kabaretową.

Możemy kupić bileciki przez internet, a ich ceny wahają się od  80 zł do nawet 200 zł. Warto się pośpieszyć, gdyż wydarzenie cieszy się bardzo dużą popularnością.

KUP BILETY

Autor recenzji: Patrycja

Dwudziestoczteroletnia dziewczyna ze wschodu. Pochodzi z miejsca, gdzie najsilniejsze muchy nie dolatują. Studentka, kociara, pasjonatka architektury i designu. Uwielbia stare rzeczy i podoba jej się to, co nikomu innemu się nie podoba. Ciekawa świata i ludzi. Pasjonuje się handmadem. Nie wyobraża sobie życia bez sałatek i dobrej kawy. Szaleje za romantycznymi historiami a jej fetysz to śniadania w miejscach publicznych. Szalona dusza z nutą melancholii i nudy.

Odwiedziłeś to miejsce? Podziel się z nami swoją opinią!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *