Czujemy, że będziemy strzałem w dziesiątkę!
Dlatego już dziś możesz pokazać się u nas!

Zapraszamy nowe lokale, restauracje, puby, kluby i inne ciekawe miejscówki oraz wszelkie wydarzenia organizowane na terenie Poznania.

współpraca z serwisem zaklepka.pl

Nie jesteśmy krytykami, dlatego też osobiście nie wystawiamy ocen. Cenimy sobie zdanie innych i to czytelnicy mają możliwość wystawienia opinii lub skomentowania artykułu. Nasz portal będzie bazą najlepszych miejscówek i wydarzeń w Poznaniu. W ciekawy sposób przedstawiamy lokale, ich ofertę, menu oraz wystrój. Opisujemy zbliżające się wydarzenia a nawet akcje społeczne.

Dla lokali i restauracji w Poznaniu..

Jeżeli prowadzą Państwo lokal – restaurację, pub, klub, chętnie wpiszemy go w nasz katalog.
Znajduje się tam nazwa miejsca, adres wraz z dokładną mapką dojazdu, opis lokalu, jego wystrój, możliwości i przede wszystkim mała recenzja menu! Dodajemy również słowo od właściciela lub pracowników. Pod całym wpisem, nasi czytelnicy mają możliwość ocenić Państwa miejsce w skali od 1 do 10.

Prowadzimy również bloga, na którym udostępniamy wszystko co może zainteresować Poznaniaków. Na Państwa życzenie możemy napisać artykuł na temat wydarzeń kulturowych, organizowanych imprez, akcji społecznych i innych.